چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی دو روزه رؤسای ادارات ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری سراسر کشور

همایش و گردهمایی آموزشی روسای ادارات ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با همکاری دفتر محترم آموزش و پژوهش و سایر دوایر ذیربط سازمان با عنوان بررسی آخرین الزامات تخصصی حوزه ثبت شرکتها با رویکرد طرح تحول قضایی " از مورخه 1398/07/30 لغایت 1398/08/01محل سالن همایش اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تشکیل گردید.

در همایش مذکور ضمن خوشامدگویی و ایراد سخنرانی از سوی مدیرکل محترم ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری، برخی از مسئولین و مقامات سازمان و همچنین سایر دستگاههای ذیربط از جمله معاونت محترم امور اسناد سازمان، مدیرکل محترم دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد، مدیرکل محترم حفاظت و اطلاعات سازمان ، مدیرکل محترم دفتر آموزش و پژوهش به ایراد سخن پرداخته و مباحث و نقطه نظراتی را ارائه نمودند و متعاقب آن و بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته مباحث تخصصی از سوی روسا و معاونین ادارات تابعه اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری و همچنین مدیران و نمایندگان دستگاههای ذیربط به شرح عناوین و سرفصلهای ذیل ارائه و تبیین گردید.

-تکالیف طرح تحول قوه قضائیه در سازمان ثبت و بررسی برش آن در حوزه ثبت شرکتها

-بررسی و تبیین ممنوعیت های قانون مدیران و مصوبات هیئت مقررات زدایی،

-مروری بر آخرین مصوبات و آیین نامه ها و مباحث مرتبط با ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری،

-مروری بر آخرین مقررات تعیین نام اشخاص حقوقی و پلمپ دفاتر تجاری و دفتر ثبت تجارتی

 -مروری بر نحوه ثبت سمن های مردم نهاد جوانان با حضور معاونت محترم وزارت ورزش و جوانان و مدیرکل محترم مشارکتهای اجتماعی و سایر نمایندگان ذیربط دستگاه مذکور.

-آشنایی با اهداف و ماموریت های موسسات وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی و نحوه ثبت موسسات مذکوربا حضور مدیرکل محترم تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی و مدیرکل محترم امور مجامع و موسسات وابسته و سایر نمایندگان ذیربط سازمان مذکور.

-نحوه ثبت و تخصیص شناسه ملی نظام های پزشکی با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی و ریاست محترم مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی و سایر مسئولین و نمایندگان ذیربط سازمان مذکور.

در پایان با عنایت به پنل های تخصصی و سوالات و ابهامات مطروحه ، پاسخ های لازم از سوی روسا، معاونین و کارشناسان مربوطه ادارات تخصصی تابعه اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری و همچنین اداره نظارت بر امور ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ارائه گردید

.


٠٨:٤١ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٤٦    /    تعداد نمایش : ٤١٥٠خروج
مناسبت ها

پیوندها